Apple iPad mini WiFi 3G 4G LTE GPS 16Gb + Příslušenství

Dobrý den

Prodám výše uvedený iPad. Jsem jeho prvním a jediným majitelem, jeho stáří je 2roky takže je ve skvělé kondici. Bohužel již nemá záruku od Applu ale je naprosto v pořádku. Jedná se i iPad mini s 3G modemem (na SIM kartu) GPS modulem, WiFi a Bluetooth 4.0 (BLE) jeho kapacita je 16Gb. Já jsem ho používal hlavně na dokumenty v práci a na střihání videa v iMovie a na to je opravdu skvělý. Bohužel již jo nevyužiji proto ho dám někomu komu se ještě hodí.

Jako bonus k tomu přidám i příslušenství a to:

  • Nalepené nové ochranné sklo na display (na display nejsou nějaké zásadní škrábance jen klasické vlásečnicové od klasického používání, ovšem se sklem není vůbec nic vidět)
  • Nové náhradní ochranné sklo
  • Knížkové pouzdro s funkcí SmartCover (iPad se zapne/vypne jeho otevřením), lze ho postavit pro sledování filmů, lze u přes něj fotit (má otvor na kameru) a dá se i otáčet uvnitř pouzdra o 360stupňů.
  • Dodám vám to v neoriginální krabičce od jiného iPadu
  • Není na nic blokovaný a je odhlášený ze všech Apple služeb, připraven pro vaše nastavení.

 

iPad je používaný proto občas na něm jsou nějaké oděrky případně jemné deformace, nic co by bylo ovšem na závadu a lze ho bez problému používat. Je bez nabíječky a kabelu (kabel vám sice k tomu přiložím ale jeho životnost již je off takže jako nouzovku, berte to tak jako že kabel není ale používá se klasický Apple Lighting který najdete i na iPhonech a iPodech, lze ho koupit všude)

Následují detailní fotografie, níže jsou fotografie a videa pořízena přímo iPadem aby jste viděli jak i kamery fungují v pořádku.

Video v místnosti hlavní kamerou

Video v místnosti pořízené přední (Face Time kamerou)

Video natočené venku hlavní kamerou

Video natočené venku přední (FaceTime) kamerou

Následují fotografie pořízené iPadem

 
Apple iPad mini front camera photos
Apple iPad mini front camera photos
Apple iPad mini front camera photos
Apple iPad mini FaceTime camera photos
Apple iPad mini FaceTime camera photos
Apple iPad mini FaceTime camera photos
Apple iPad mini FaceTime camera photos